تماس با ما : 09111252481

بهترین پنجره دوجداره برای ساختمان چیست؟ پنجره کیوان

بهترین پنجره دوجداره برای ساختمان چیست؟ پنجره کیوان

بهترین پنجره دوجداره برای ساختمان چیست؟ پنجره کیوان

بهترین پنجره دوجداره برای ساختمان چیست؟

گروه تولیدی صنعتی درب و پنجره کیوان. تولید کننده برتر درب و پنجره دوجداره با ضمانت نامه کارخانه و بیمه. انتظار میرود که پنجره دوجداره نصب شده در هر ساختمان؛ مهمترین ویژگی خود را به عنوان عایق صوتی به خوبی ایفا کند .

اما آیا هر پنجره دوجداره از جنس UPVC عایق صوتی خوبی است ؟

یک پنجره عایق صوت دارای چه خصوصیات و ویژگی هایی است: برای پاسخ به این سوال با پنجره کیوان همراه باشید.

در ابتدا توضیح مختصری در مورد اهمیت وجود پنجره عایق صوتی در یک ساختمان می پردازیم . دنیای اطراف ما با توجه به گسترش امکانات زندگی شهری و افزایش اتومبیل و کارخانجات و …. پر از سر وصداست. که شنیدن این صدا ها برای ما خوشایند نبوده و از آن لذت نمیبریم . از آنجایی که آلودگی به عنوان بخش جدا ناپذیر زندگی شهری شده؛ اثرات مخرب آن بر سلامت روحی و جسمی انسان تاثیر مستقیمی دارد. در نتیجه به حداقل رساندن این صدا ها و جلوگیری از ورود آن به محیط زندگی؛ برای آرامش بیشتر به یکی از دغدغه های بزرگ تبدیل شده است . بنابراین مالکین یا سازندگان درب و پنجره دوجداره کیوان؛ به دنبال استفاده از راهکار هایی برای کاهش و جلوگیری ورود این صدا ها به داخل ساختمان هستند.

منظور از عایق صوت چیست ؟

یکی از ویژگی های مهم پنجره دوجداره کیوان عایق صوتی آن بوده است. که از جمله ویژگی های بارز یک پنجره UPVC دوجداره محسوب می گردد . به جرات میتوان گفت که یکی از دلایل مردم برای خرید پنجره دوجداره یا تعویض پنجره قدیمی با خرید پنجره دوجداره کیوان؛ وجود همین مشخصه در پنجره های یو پی وی سی می باشد.

تولیدی درب و پنجره کیوان

پنجره های یک ساختمان نقش مهمی در جلوگیری از ورود صدا به داخل؛ و موجب ورود نور به داخل ساختمان شده است. و از طریق آن میتوان فضای بیرون را مشاهده کرد .

پنجره های دوجداره استاندارد برای اینکه عایق صدا و انرژی در ساختمان باشد. بایستی از مواد اولیه با کیفیت استاندارد تولید شده باشد. و تمامی متریال مصرفی کامل طبق استاندارد های تعریف شده; در آن رعایت و استفاده شود. اما تنها استفاده از متریال با کیفیت ، تعیین کننده یک پنجره استاندارد نبوده ، بلکه مراحل تولید و نحوه تولید به شیوه استانداردو طبق اصول تولید نیز در ایجاد محصول نهایی با کیفیت تاثیر زیادی دارد.

حتی شیوه نصب هم تاثیر مستقیمی برای موضوع داشته و تمامی اصول نصب نیز ، برای داشتن یک پنجره دوجداره استاندارد که عایق صوتی و حرارتی است ، بایستی حتما رعایت شود. به عنوان مثال اگر هنگام نصب یراق آلات و لولا ، اگر لولا به خوبی در پروفیل جایگذاری نشود موجب ورود هوا ، گردو غبار از پشت لولا ها شده ، بنابراین پنجره دوجداره نصب شده عایق مناسبی نخواهد بود.

اندازه برداری صحیح پنجره نیز امری مهم برای تولید یک پنجره دوجداره عایق صوت است . اگر ابعاد پنجره درست نباشد؛ پنجره بزرگتر یا کوچکتر از اندازه مناسب تولید نصب گردد. هیچ کدام از آن نمیتواند موجب جلوگیری از ورود صدا به ساختمان گردد. برای مثال اگر پنجره بزرگتر تولید و نصب شود ، پنجره تحت فشار بوده و جایی بریای انبساط و انقباض نخواهد داشت. و تحت فشار بودن آن موجب فشار به بازشوی آن شده و درنهایت پنجره از رگلاژ خارج شده و به خوبی باز و بست نمی شود. بنابراین پنجره عملکرد خود را به عنوان عایق صوتی و حرارت در فصول مختلف سال ، ایفا نخواهد کرد.

استفاده از یراق آلات دوحالته موجب بهبود عملکرد پنجره دوجدراه از نظر عایق شدن ، می شود. استفاده از یراق دو حالته باعث می شود تا لاستیک ها دور بازشو و فریم پنجره در هنگام باز و بست پنجره به یکدیگر فشرده شوند و پنجره کاملا عایق شود. استفاده از لاستیک های و با کیفیت در تولید پنجره یکی از شروط اصلی این عایق شدن ، می باشد.

همچنین استفاده از شیشه های دوجداره استاندارد نیز تاثیر زیادی بر پنجره دوجداره از نظر عایق صوتی دارند. امروزه انواع مختلفی از شیشه های دوجداره تولید و در بازار عرضه می شود. که هرکدام ضخامت و کارایی خاص خودش را دارد. که استفاده از شیشه های دوجداره استاندارد از ورود صدا به داخل ساختمان جلوگیری می کند . با توجه به اینکه شیشه ها بخش اعظمی از پنجره را تشکیل داده اند ، پیشنهاد می کنیم بهبود عملکرد پنرجه به عنوان عایق ، حتما از شیشه های دوجداره استاندارد و با کیفیت استفاده شود.

گروه صنعتی کیوان یکی از برترین تولیدکنندگان درب و پنجره دوجداره در آمل است. که با داشتن نمایندگی پنجره دوجداره هافمن ، وین تک در آمل و مازندران  ، بهترین پنجره دوجداره با استفاده از با کیفیت ترین متریال و رعایت تمامی اصول تولید بر طبق استاندارد های شرکت هافمن و وین تک تولید و در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد . تمامی پروسه تولید و اجرا و نصب تحت نظارت و کنترل کیفی کارشناسان این شرکت بوده ، بنابراین از تولید و نصب پنجره دوجداره طبق اصول مطمئن باشید .

بمدیریت کیوان حیدری

09111252481

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


بهترین تولید کننده پنجره وین تک بهترین سازنده درب و پنجره در مازندران بهترین قیمت توری پنجره در مازندران بهترین نصاب توری پنجره در مازندران توری توری ارزان توری ضد حشرات توری مگنتی توری پلیسه توری پنجره تولید درب و پنجره دوجداره تولید کننده پنجره وین تک تولیدی درب و پنجره آلومینیومی کیوان در مازندران تولیدی درب و پنجره مازندران تولیدی پنجره وین تک در مازندران درب و پنجره درب و پنجره در مازندران درب و پنجره کیوان ساخت پنجره قیمت توری پلیسه قیمت توری پنجره قیمت پنجره آلومینیومی قیمت پنجره دوجداره قیمت پنجره وین تک قیمت پنجره یو پی وی سی چمستان نصاب پنجره در مازندران نصب توری پلیسه در مازندران پنجره پنجره upvc پنجره آلومینیوم پنجره آلومینیومی پنجره آمل پنجره ترمال پنجره دوجداره پنجره دو جداره پنجره دوجداره UPVC پنجره دوجداره UPVC در مازندران پنجره دوجداره الومینیومی پنجره دوجداره ترمال پنجره دوجداره مازندران و نصب توری پلیسه پنجره سازی پنجره وین تک پنجره یو پی وی سی پنجره یو پی وی سی در مازندران پنجره یوپی وی سی در مازندران

آخرین پروژه ها


پنجره دوجداره ترمال , نرمال , اختصاصی | پنجره کیوان آمل
نصب و تعمیرات درب و پنجره در محمودآباد
نصب و تعمیرات درب و پنجره در چمستان
نصب و تعمیرات درب و پنجره یو پی وی سی آمل
ساخت توری پنجره آمل
بهترین پنجره دوجداره برای ساختمان چیست؟ پنجره کیوان
بهترین مارک و برند پنجره کدام است؟
باز کردن چت
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟